Nasze Produkty


Virtual Meeting System

Szczegóły

Profesjonalny system zdalnej komunikacji. Zaawansowany funkcjonalnie i jednocześnie prosty w obsłudze system przeznaczony do kompleksowego zarządzania zespołem, strukturami firmy, prowadzenia szkoleń, webinariów i spotkań on-line.


System Komunikacji Publicznej

Szczegóły

Narzędzie przeznaczone dla podmiotów, które potrzebują szybko publikować aktualne treści oraz promować i sprzedawać oferowane przez siebie usługi. Jest doskonałym rozwiązaniem dla podmiotów o rozproszonej strukturze organizacyjnej, pozwalając na publikację treści ze wszystkich oddziałów w jednym miejscu.


Moja Strona Informacyjna

Szczegóły

Zaawansowany i jednocześnie prosty system zarządzania treścią z intuicyjnym i prostym interfejsem. Pozwala zarządzać stroną internetową, udostępniając zaawansowane funkcjonalności.

O Nas

Firma, której współzałożycielem jest Naczelna Organizacja Techniczna, skupiła się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań IT dla podmiotów sfederowanych w FSNT-NOT. Opracowane aplikacje i narzędzia, wspierają działalność statutową i stanowią podstawę rozwoju działalności stowarzyszeń.

Czytaj więcej Kontakt

Strategicznymi celami Firmy są EN:

  • dostarczanie wiodących rozwiązań wspierających działalność stowarzyszeniową
  • tworzenie efektywnych rozwiązań IT, dla których efektywność mierzona jest wskaźnikiem jakości względem kosztu wytworzenia
  • wpływanie na rozpoznawalność marki FSNT-NOT
  • wpływanie na rozpoznawalność marki SWTP

W 2008 roku Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT powołała w swojej strukturze Sekcję IT, do której zadań należało opracowanie z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, modelu nowoczesnej organizacji. Dzisiaj NOT Informatyka, podmiot realizujący zadania Sekcji IT dostarcza aplikację dla podmiotów komercyjnych oraz organizacji porządowych, optymalizując codzienną działalność.